Si të kultivohet rrushi në një hapësirë ​​të vogël?

Gjeni përgjigjen në disa prej pyetjeve ne lidhje me kultivimin e rrushit ne oborr: Si të kultivohen hardhitë e rrushit në kontejnerë dhe tenxhere? Si të kultivohet rrushi në një hapësirë ​​të vogël? Si të kultivoni rrush në kopshtin tuaj?

Për të mësuar më shumë në gjuhën shqipe klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos, pastaj subtitles /CC dhe sigurohuni që në listën e paraqitur të jetë e klikuar njëra prej gjuhëve dhe më pas në auto-translate dhe zgjidheni – Albanian.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Tetor, 2020
>
DI MA ENJ PR SH
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI