E vërteta për dyllosjen e frutave

Gjeni përgjigjet e të gjitha pyetjeve tuaja në lidhje me dyllosjen e frutave dhe perimeve pas vjeljes. Çfarë përmban ky mbështjellës i frutave? Pse përdoret në fruta dhe si vendoset? A është i dëmshëm me për ne?

Klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas zgjidheni gjuhën shqipe në “Subtitles/CC” – Albanian .

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Qershor, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI