Teknika e lehtë e shartimit

Mësoni një nga teknikat më të lehta të shartimit që ekziston. Një qasje hap pas hapi e pranverës dhe verës shartimi i kumbullave, pjeshkave, kajsive dhe shumë llojeve të tjera të frutave. Kjo teknikë e shartimit të sythave duhet të jetë në arsenalin e çdo prodhuesi të frutave. Është efektive dhe e thjeshtë për tu ekzekutuar.

Për të mësuar më shumë në gjuhën shqipe klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos, pastaj subtitles /CC dhe sigurohuni që në listën e paraqitur të jetë e klikuar njëra prej gjuhëve dhe më pas në auto-translate dhe zgjidheni – Albanian.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Korrik, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI