Kultivimi i qershisë ne vazo

Kuptoni përgjigjen ne disa prej pyetjeve më të shpeshta në lidhje me kultivimin e qershisë në vazo: Sa kohë i duhet një peme qershie për frutat? Sa kohë duhet për të rritur një pemë qershie? A ka nevojë për diell të plotë një pemë qershie?  Si të mbani një pemë të qershisë të shëndetshme?

 

Për të mësuar më shumë në gjuhën shqipe klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos, pastaj subtitles /CC dhe sigurohuni që në listën e paraqitur të jetë e klikuar njëra prej gjuhëve dhe më pas në auto-translate dhe zgjidheni – Albanian.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Korrik, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI