RRUSHI – rritja dhe ujitja e qëndrueshme!

Mësoni se si kultivohet rrushi në kushte shtëpiake dhe si ujitet në mënyrë të qëndrueshme. Ujitja e një vreshte të vogël mund të realizohet edhe me ujin që rrjedh nga ulluqet e çatisë së shtëpisë. Klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas në “Subtitles/CC” zgjidheni gjuhën shqipe.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Maj, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI