SHPARGU – Si kultivohet?

Gjejeni pse Shpargu konsiderohet si “mbert i perimeve”. Në këtë video zbulohen të gjitha sekretet e trajtimit pranveror dhe hapat më të rëndësishëm të kultivimit nga fara në frytdhënie, e pastaj deri tek vjelja dhe paketimi. Klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas në “Subtitles/CC” zgjidheni gjuhën shqipe.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Qershor, 2021
>
DI MA ENJ PR SH
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
REZULTATI I ANKETAVE

A planifikoni të rritni numrin e punëtoreve në fermë sivjet?

MOTI