Bujqësia e insekteve

Ndërsa popullata botërore vazhdon rritjen marramendëse, ne mund të mos kemi zgjidhje tjetër veçse të shohim metoda alternative për të ushqyer popullatën. Njëra nga alternativat mund të jenë insektet.

Për të mësuar më shumë në gjuhën shqipe klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos, pastaj subtitles /CC dhe sigurohuni që në listën e paraqitur të jetë e klikuar njëra prej gjuhëve dhe më pas në auto-translate dhe zgjidheni – Albanian.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Nëntor, 2020
>
DI MA ENJ PR SH
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI