Teknologjia e kultivimit te bimeve mjekuese dhe aromatike

Në videon e radhës shpjegohet teknologjia e kultivimit të bimëve mjekuese dhe aromatike

Udhëzime të tjera

Youtube Thumbnail
Sezoni i shitjes së sigurimeve bujqësore ka filluar, fermerët tani kanë mundësi të sigurojnë prodhimet e tyre bujqësore. Gjeni më poshtë hapat për blerje të policës së sigurimit
NGJARJET
<
Qershor, 2023
>
DI MA ENJ PR SH
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
REZULTATI I ANKETAVE

A planifikoni të rritni numrin e punëtoreve në fermë sivjet?

MOTI