SPECI – Si kultivohet?

A keni menduar ndonjëherë pse specat e kuq janë më të shtrenjtë se specat jeshilë? Shkuam direkt në fermë për të zbuluar këtë më mirë – sikure specat e verdhë, portokalli apo të kuq, të gjithë janë vetëm nuancat e një speci të pjekur.

Klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas në “Subtitles/CC” zgjidheni gjuhën shqipe.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Prill, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI