Plehërimi i pemëve të mbjelluara nëpër vazo

Pemët Frutore kanë nevojë për pleh për rritjen e tyre nëpër kopshte të vogla

Gjeni demonstrimet në video si përgjigje në pyetjet e juaja:

– Cilat pemë janë më të përshtatshme për kopshtet e vogla?

– Cilat pemët frutore janë më të lehta për tu rritur?

– Çfarë plehu nevojitet për pemët frutore në vazo?

Përkthimin e titrave në gjuhën shqipe mund ta gjeni duke klikuar në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas zgjidheni gjuhën shqipe në “Subtitles/CC” – Albanian

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Maj, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI