LULELAKRA – Si kultivohet?

Fermerët duhet të bëjnë ÇMOS për të mbajtur lulelakrën sa më të bardhë! Në fermat e mëdha organike do të zbuloni sekretet e rritjes dhe kultivimit të lulelakrës. Çfarë duhet të përdoret për spërkatje natyrale dhe mbrojtje ndaj dëmtuesve të ndryshëm.
Klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas në “Subtitles/CC” zgjidheni gjuhën shqipe.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Qershor, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI