MUNDËSI PUNËSIMI

Informohu mbi mundësitë e punësimit në sektorin e agrobiznesit dhe ushqimit. Në këtë dritare ofrohen dhjetëra konkurse brenda ditës, të cilat janë të nxjerra nga portalet e punës dhe direkt nga punëdhënësit potencial të sektorit të agrobiznesit dhe ushqimit.

LOG IN

Ekspert i jashtëm për sigurinë e ushqimit

04/08/2019

Kandidatët për sigurinë në ushqim, duhet të jenë të diplomuar në teknologji ushqimore, Biologji apo...

Kimist/e

15/08/2019

Detyrat dhe përgjegjësitë: Analiza kimike e fizike te qumeshtit dhe produkteve te tij Analiza kimike...

Agroturizëm

21/08/2019

Molla e Egër është një fillim i ri i një organizimi të ri të shërbimit...

Kultivues të Pemëve dhe Shkurreve

27/10/2019

https://aprk.rks-gov.net/sq-AL/Jobs/JobDetails/22399

NGJARJET
<
Gusht, 2019
>
DI MA ENJ PR SH
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A jetoni pranë tokës / fermës juaj (a është ferma familjare)?

MOTI