Procesi i certifikimit të pemëve dhe perimeve me standardin Global G.A.P.

VIDEO UDHËZUESE me temën “Procesi i certifikimit të pemëve dhe perimeve me standardin Global G.A.P.”

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Korrik, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI