Shalqiri pa fara – Si kultivohet?

Nëse shalqiri që hamë ne nuk ka farëra, si është kultivuar ai në të vërtetë? Po frutat e tjerë pa farëra: banane dhe rrush pa farë – si kultivohen? Përgatituni të keni mendjen tuaj të hapur dhe të kuptoni se si mund ta kultivoni shalqirin pa fara.

Klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas zgjidheni gjuhën shqipe në “Subtitles/CC” -Albanian.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Maj, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI