TRANGULLI – Si kultivohet?

Kultivimi i trangujve të drejtë e të ëmbël nuk është edhe aq lehtë sa duket! Le të mësojmë nga ekspertët e një ferme Amerikane të specializuar për këtë kulturë. Klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas në “Subtitles/CC” zgjidheni gjuhën shqipe.

Udhëzime të tjera

NGJARJET
<
Gusht, 2020
>
DI MA ENJ PR SH
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI