Më të rejat

15/01/2020

MOLLA – Si kultivohet?

Molla - një nga frutat më të zakonshëm në botë që mund të duket si një gjë e thjeshtë për tu rritur. Por në 20 sekondat e para të kësaj video do ta ndryshoni mendimin. Klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas në “Subtitles/CC” zgjidheni gjuhën shqipe

TË DHËNAT NGA BUJQËSIA

NGJARJET
<
Gusht, 2019
>
DI MA ENJ PR SH
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A jetoni pranë tokës / fermës juaj (a është ferma familjare)?

MOTI

Instruksionet

Udhëzimet

Zinxhiri i vlerës për kulturën e specit
Udhëzues për perime rrënjore