Masa mbështetëse në kuadër të Programit për Bujqësi dhe Zhvillim Rural 2022

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, që nga sot ka hapur periudhën për aplikim për disa masa mbështetëse në kuadër të Programit për Bujqësi dhe Zhvillim Rural për vitin 2022.

Per me teper klikoni ne: https://www.azhb-ks.net/sq/lajme/%22https://azhb-aplikimet.rks-gov.net/%22

NGJARJET
<
Prill, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI