Menaxher i Kontrollit dhe Kualitetit

AFATI I FUNDIT: 20/03/2021

EMRI I KOMPANISË:

Premium Bakery

NUMRI I TELEFONIT:

+38349124393

EMAIL:

administrata@premiumbakery.net

https://portalpune.com/posted-job/premium-bakery-menaxher-i-kontrollit-dhe-kualitetit

NGJARJET
<
Prill, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI