Turizmi Rural

Shpella e Kusarit

Shpella e Kusarit gjendet rreth 1 km larg fshatit Kusar, në anën e djathtë të rrugës Kusar - Goden, në një terren malor të shkëmbinjve karstikë, rrëzë maleve të Pashtrikut....

Parku Kombëtar Sharri

Rajoni i Sharrit ka një mori aktivitetesh turistike që janë shumë terheqëse për turistë vendor dhe të huaj. Malet e Sharrit, liqenet, lumenjët, burimet e ftohta, pyjet, vegjetacioni janë disa...

Parku i aventurës, Pejë

Parku i aventurës në Pejë i cili ndodhet në lartësi mbidetare prej 780 metrash, është parku i parë i zbavitjes së kësaj natyre në Kosovë. Në këtë park vizitorët mund...

Kulla e Ramë Zymberit, Junik

Kulla e Ramë Zymberit u ndërtua ne vitin 1860 dhe është pjesë e familjes për 5 gjenerata. Kjo kullë është restauruar e iniciativën e vetë pronarit të saj. Nata në...

NGJARJET
<
Mars, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI