Kulla e Ramë Zymberit, Junik

Kulla e Ramë Zymberit u ndërtua ne vitin 1860 dhe është pjesë e familjes për 5 gjenerata. Kjo kullë është restauruar e iniciativën e vetë pronarit të saj. Nata në këtë kullë kushton 15 euro. Brenda kullës gjindet një restorant që vazhdon deri në oborr, pastaj, dhoma të gjumit, banjot dhe ajo çfarë ishte në të kaluarën oda e burrave me dekorime tradicionale si çilimet e stolitë.

Shiqo PDF
NGJARJET
<
Prill, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI