Parku i aventurës, Pejë

Parku i aventurës në Pejë i cili ndodhet në lartësi mbidetare prej 780 metrash, është parku i parë i zbavitjes së kësaj natyre në Kosovë. Në këtë park vizitorët mund të kalojnë nëpër platforma të ndryshme ajrore me nivele të ndryshme të vështirësisë, shkallë litarësh dhe një varëse të madhe prej 17 metrash të gjatë, kalërime dhe shumë më tepër .
Parku i aventurës pasuron tani ofertën turistike të zones së Pejës. Kjo iniciativë u mbështet nga Komuna e Pejës dhe Projekti PPSE e cila financohet nga Agjencia Zvicerane për Zhvillim dhe Bashkëpunim në Kosovë.

Shiqo PDF
NGJARJET
<
Prill, 2024
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
REZULTATI I ANKETAVE

Fermerë të dashur, çfarë lloj media-burime te informimit përdorni për marrjen e informatave në bujqësi?

MOTI