USAID

USAID, përmes programit “Rritja bujqësore dhe mundësitë rurale” po zhvillon një sektor bujqësor më konkurrues në Kosovë duke përmirësuar prodhimin bujqësor dhe përpunimin e ushqimit,  duke mundesuar lidhjet me tregjet e vendit dhe eksportit si dhe duke forcuar partnerët strategjikë

https://www.usaid.gov/documents/1863/usaid-agricultural-growth-and-rural-opportunities
NGJARJET
<
Gusht, 2019
>
DI MA ENJ PR SH
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A jetoni pranë tokës / fermës juaj (a është ferma familjare)?

MOTI