Konferencë ndërkombëtare

Konferenca ndërkombëtare mbi Pylltarinë për Biodiversitet dhe Mjedis.

https://ec.europa.eu/info/events/international-conference-forests-biodiversity-and-climate_en

Data e fillimit: 04/02/2020

Data e mbarimit: 04/02/2020

Ora: 8:30 am deri 6:30 pm

Lokacioni: Burssels

Adresa: Charlemagne building

Qyteti / Vendi: Bruksel

Shteti: Belgium

NGJARJET
<
Mars, 2021
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
REZULTATI I ANKETAVE

A planifikoni të rritni numrin e punëtoreve në fermë sivjet?

MOTI