Shoqata “Pema” Kovragë

Viti i themelimit: 2003

Numri i anëtarëve: 14

Shoqata PEMA Kovrage nga Istogu është e themeluar në vitin 2003 dhe ka 14 anëtarë. Prej fushëveprimeve kryesore të tyre është prdhimi i mollës dhe kumbëllës. Shitja e produkteve te tyre është vendore dhe kan një cilësi të lartë.

Mund të na gjeni në facebook:

https://www.facebook.com/Shoqata-pema-KOVRAG%C3%AB-183030151723336/

NGJARJET
<
Mars, 2021
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
REZULTATI I ANKETAVE

A planifikoni të rritni numrin e punëtoreve në fermë sivjet?

MOTI