Shoqata Organika

Viti i themelimit: 2013

Qëllimi i Shoqatës ORGANIKA është rritja e sektorit të produkteve jo pyjore në Kosovë dhe promovimi i prodhimeve të prodhuara në Kosovë për tregjet e eksportit.

Mund të na gjeni në facebook:

https://www.facebook.com/shoqataorganikaKS/

NGJARJET
<
Shkurt, 2021
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
REZULTATI I ANKETAVE

A planifikoni të rritni numrin e punëtoreve në fermë sivjet?

MOTI