Panairi Biofach Nuremberg 2020

Produktet organike nuk janë njohur asnjëherë më parë më tepër se sa sot! Kërkesa për produkte organike në industrinë e ushqimit dhe kozmetikës është në rritje për vite me rradhë. Panairi vjetor BioFach (së bashku me Vivaness) ofron një platformë ideale për t’u njoftuar me më të rejat në industri dhe për t’u takuar me ekspertët e industrisë.

https://www.biofach.de/en/exhibition-info/exhibition-profile/exhibition-description

Data e fillimit: 12/02/2020

Data e mbarimit: 15/02/2020

Ora: 11:00 pm deri 3:00 pm

Lokacioni: Nuremberg

Adresa: Qendra e panaireve

Qyteti / Vendi: Nuremberg

Kodi postal: 90471

Shteti: Germany

NGJARJET
<
Mars, 2021
>
DI MA ENJ PR SH
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
REZULTATI I ANKETAVE

A planifikoni të rritni numrin e punëtoreve në fermë sivjet?

MOTI