Kultivues të Pemëve dhe Shkurreve

AFATI I FUNDIT: 27/10/2019

EMRI I KOMPANISË:

StoneCastle

NUMRI I TELEFONIT:

EMAIL:

agron@stonecastlewine.com

https://aprk.rks-gov.net/sq-AL/Jobs/JobDetails/22399

NGJARJET
<
Gusht, 2019
>
DI MA ENJ PR SH
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A jetoni pranë tokës / fermës juaj (a është ferma familjare)?

MOTI