Kimist/e

AFATI I FUNDIT: 15/08/2019

EMRI I KOMPANISË:

Magic Ice

NUMRI I TELEFONIT:

049125605

EMAIL:

info@magicice.net

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Analiza kimike e fizike te qumeshtit dhe produkteve te tij
  • Analiza kimike e fizike te qumeshtit dhe produkteve te tij per projekte që zhvillohen
  • Analiza kimike e fizike të ujit.
  • Të krijojë regjistrin e rezultateve dhe të hedhjes së të dhënave të rezultateve të analizave të kryera
  • Të bashkëpunojë me stafin
  • Të krijojë bazën e të dhënave laboratorike
  • Të zbatojë rregullat e  laboratorit
  • Përgjigjet për mirëmbajtjen e laboratorit, pajisjeve, aparaturave dhe kimikateve

https://kosovajob.com/jobs?id=2530

NGJARJET
<
Gusht, 2019
>
DI MA ENJ PR SH
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A jetoni pranë tokës / fermës juaj (a është ferma familjare)?

MOTI