Horticulture Development Grant Program

Afati i fundit: 30/10/2019

Objektivi kryesor i Programit p^r grante HDGP është:

– Të përmirësojë konkurrueshmërinë në sub-sektorin e hortikulturës duke rritur potencialin prodhues, cilësinë e prodhimtarisë primare dhe përpunimit;
– Të promovojë bashkëpunimin në mes të akterëve të zingjirit me vlerë për të prodhuar produkte me orientim kah tregu, përmirësuar standardet e cilësisë dhe sigurisë së prodhimit, marketingut dhe përvetësimin e masave mbrojtëse mjedisore.

http://ardp-ks.org/local-publication-for-call-for-proposals/
NGJARJET
<
Gusht, 2020
>
DI MA ENJ PR SH
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI