Blegtoria

Ndikimi i bagëtisë në ndryshimet klimatike

Ndryshimi  klimatik dhe bujqësia janë procese të ndërlidhura, të cilat ndodhin në një shkallë globale. Bujqësia është industria e dytë më e madhe që kontribuon në lirimin e gazrave me...

NGJARJET
<
Dhjetor, 2020
>
DI MA ENJ PR SH
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI