Agjent i shitjes, Skënderaj

AFATI I FUNDIT: 30/05/2020

EMRI I KOMPANISË:

Malësia - meat industy

NUMRI I TELEFONIT:

045360207

EMAIL:

adil.s@malesia-meatindustry.com

Përgjegjësitë: Të gjejë klient të ri dhe vizitoj pika shitëse të kategorisë B&C, gjithashtu të prezantoj programit e produkteve tona.

NGJARJET
<
Janar, 2021
>
DI MA ENJ PR SH
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI