Agjent i shitjes, Podujevë

AFATI I FUNDIT: 30/05/2020

EMRI I KOMPANISË:

Malësia - meat industy

NUMRI I TELEFONIT:

045360207

EMAIL:

adil.s@malesia-meatindustry.com

Përgjegjësitë: Të gjejë klient të ri dhe vizitoj pika shitëse të kategorisë B&C, gjithashtu të prezantoj programit e produkteve tona.

NGJARJET
<
Tetor, 2020
>
DI MA ENJ PR SH
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI