Agjent i shitjes, Pejë

AFATI I FUNDIT: 30/05/2020

EMRI I KOMPANISË:

Malësia - meat industy

NUMRI I TELEFONIT:

045360207

EMAIL:

adil.s@malesia-meatindustry.com

Përgjegjësitë: Të gjejë klient të ri dhe vizitoj pika shitëse të kategorisë B&C, gjithashtu të prezantoj programit e produkteve tona.

NGJARJET
<
Gusht, 2020
>
DI MA ENJ PR SH
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI