Më të rejat

31/05/2023

Mbahet punëtoria për “Sfidat në sektorin e shërbimeve këshilluese bujqësore private në Kosovë”

Mbahet punëtoria për “Sfidat në sektorin e shërbimeve këshilluese bujqësore private në Kosovë” Data: 31.05.2023 Fondacioni AgroDev Kosovo, në bashkëpunim me projektin SIRED, implementuar nga CARITAS-i zviceran dhe financuar nga ADA Austriake në Kosovë organizuan punëtorinë me temën "Sfidat në sektorin e shërbimeve këshilluese bujqësore private në Kosovë". Fondacioni AgroDev një organizatë me synim promovimin e bujqësisë së qëndrueshme, u angazhua të sjellë bashkë ekspertë dhe anëtarë të shoqatave aktive...

TË DHËNAT NGA BUJQËSIA

NGJARJET
<
Qershor, 2023
>
DI MA ENJ PR SH
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
REZULTATI I ANKETAVE

A planifikoni të rritni numrin e punëtoreve në fermë sivjet?

MOTI

Udhëzimet

Beekeeping Sector in Kosovo
Zinxhiri i vlerës për sektorin e qumështit