Më të rejat

19/06/2020

E vërteta për dyllosjen e frutave

Gjeni përgjigjet e të gjitha pyetjeve tuaja në lidhje me dyllosjen e frutave dhe perimeve pas vjeljes. Çfarë përmban ky mbështjellës i frutave? Pse përdoret në fruta dhe si vendoset? A është i dëmshëm me për ne? Klikoni në hallkën rrotë (settings) në anën e djathtë poshtë videos dhe më pas zgjidheni gjuhën shqipe në “Subtitles/CC” - Albanian .

TË DHËNAT NGA BUJQËSIA

NGJARJET
<
Korrik, 2020
>
DI MA ENJ PR SH
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI

Instruksionet

Udhëzimet

Zinxhiri i vlerës për sektorin e qumështit
Zinxhiri i vlerës për kulturën e specit