Më të rejat

22/07/2020

Thirrje për aplikim për fermerët dhe ekonomitë bujqësore të Republikës së Kosovës 2020/21

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka hapur thirrjen për aplikim për fermerët, agro-përpunuesit dhe bizneset rurale për disa masa të Programit të Zhvillimit Rural 2020-21 dhe për të gjitha masat e Programit për Pagesat Direkte për vitin 2020, me një buxhet prej gjithsej 53 milion eurove. Thirrja për aplikim  në grante është e hapur prej datës 20.07.2020 – 20.08.2020 ora 16:00, sipas Programit të Zhvillimit Rural: MASA 101:...

TË DHËNAT NGA BUJQËSIA

NGJARJET
<
Janar, 2020
>
DI MA ENJ PR SH
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
REZULTATI I ANKETAVE

A i mbani të dhënat për fermën e juaj?

MOTI

Instruksionet

Udhëzimet

Zinxhiri i vlerës për sektorin e qumështit
Zinxhiri i vlerës për kulturën e specit